Zwemmen
Varen
Hulpverlenen

Nieuws: 136 geslaagden tijdens examens zwemmend redden (27-06-2026)

Gisterenavond en vanochtend hebben maar liefst 136 leden examen gedaan. Het goede nieuws: iedereen is geslaagd!

Van Junior Redders tot Lifesavers, iedereen heeft laten zien wat zij het afgelopen seizoen hebben geleerd en geoefend. We zijn ontzettend trots op alle deelnemers voor hun inzet, doorzettingsvermogen en prestaties.
Gefeliciteerd aan alle geslaagden!

Volgende week sluiten we het seizoen af met op vrijdagavond het Kanaalzwemmen en op zaterdag organiseren we de Jeugdstranddag. Meer informatie over beide activiteiten is te vinden op de website.

 

Dit bericht op Instagram bekijken

Een bericht gedeeld door Reddingsbrigade Middelburg - Van Dixhoornbrigade (@vandixhoornbrigade)

 


 

« Terug naar het nieuwsoverzicht

Maak kennis met de Van Dixhoornbrigade:

Ook jij kunt redder worden!

Je kunt leren zwemmend redden vanaf het moment dat je over een A-zwemdiploma beschikt. Ben je 12 jaar of ouder? Dan kun je ook oefeningen gaan doen met onze (junior)rampenploeg of de strandwachtopleiding volgen. Je leert dan ook varen en samen met leeftijdsgenoten kun je ook worden ingezet bij bewakingen van evenementen op en rond het water.

Lid worden kost je nog geen 15 euro per maand en we zijn altijd op zoek naar nieuwe leden. Er is geen wachtlijst! Bovendien mag je altijd twee keer gratis meedoen om te kijken of de reddingsbrigade bij je past. Alvast meer weten? Bekijk dan de video bovenaan deze pagina of klik op één dan de links hieronder. Tot binnenkort?!

Meer informatieInschrijfformulierAanmelden proefles

Waarom lid worden van de Van Dixhoornbrigade?

  • 1. Sporten is gezond
    • Sporten is goed voor lichaam en
      geest en helpt tegen overgewicht. Sporten vergroot bovendien het zelfvertrouwen en de discipline.

  • 2. Beter leren zwemmen
    • Onze leden verbeteren wekelijks
      hun zwemtechnieken en conditie.
      Ze leren ook zichzelf en anderen
      te redden uit een noodsituatie.

  • 3. Gezelligheid
    • Sporten brengt je (kind) in contact met andere kinderen. Onze brigade organiseert daarvoor ook veel leuke activiteiten, ook buiten het bad.

  • 4. Nuttig bezig zijn
    • Oudere leden (12+) kunnen ook lid worden van de rampenploegen en hun diploma's komen onder meer van pas bij een (bij)baan als strandwacht.